Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2019 22:30
Ghost Recon Breakpoint duchy
1944V

Ghost Recon Breakpoint na rozgrywce Jak zniszczyć opancerzony czołg?

Małymi krokami rozpoczyna się porządna kampania marketingowa Ghost Recon Breakpoint. Ubisoft powinien w kolejnych tygodniach karmić nas nowymi zwiastunami oraz fragmentami z nadciągającej piaskownicy. Na dobry początek oglądamy szybką walkę z opancerzonym czołgiem.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint nie zaoferuje rewolucji, jednak produkcja właśnie z tego powodu może trafić w gust wielu graczy, którzy spędzali setki godzin przy Ghost Recon Wildlands. Twórcy wrzucą śmiałków na nową mapę, zaoferują elementy survivalu i będą patrzeć na rywalizację z zupełnie nowym przeciwnikiem.

W najnowszej piaskownicy Francuzów zmierzymy się z potężną jednostką, która do niedawna była częścią amerykańskiej armii. Wyszkoleni żołnierze wsłuchali się w słowa swojego mentora, byłego Ducha – pułkownika Cole'a D. Walkera – który jest przekonany, że to on może rządzić światem.

Walker posiada armię morderczych dronów, ale żołnierz zebrał także sporo dużego sprzętu – wśród jego zabawek znajdują się Behemoty, czyli masywne, obładowane technologią czołgi, których pokonanie będzie sporym wyczynem. Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na krótki pokaz walki z maszyną – po zakończeniu rywalizacji bohaterowie otrzymują nowy sprzęt.

Na naszym portalu przeczytacie więcej o Ghost Recon Breakpoint:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft