Iza Łęcka Iza Łęcka 28.08.2019 07:30
mr robot 4 Elliot Alderson
978V

Mr. Robot 4 na pełnym zwiastunie. Elliot Alderson zaprasza na ostatni sezon

Intryga, zabójstwa, kilka efektownych scen i zapowiedź wielkiego zakończenia. Twórcy „Mr. Robot” opublikowali pełną prezentację ostatniej przygody Elliota Aldersona.

Już 6 października zostanie wyemitowany pierwszy odcinek ostatniego sezonu „Mr. Robot”. Przygoda w swoim czasie notowała sukces za sukcesem gromadząc przed ekranami tłumy, ale oglądalność serialu z sezonu na sezon systematycznie spadała. Nic więc dziwnego, że twórcy zdecydowali się zakończyć historię. Pierwszy sezon gromadził przed ekranami średnio 1,39 mln widzów, a trzecia opowieść osiągnęła zaledwie 0,53 mln zainteresowanych.

Sam Esmail zapowiadając czwartą historię wspomniał, że „Mr. Robot 4” zakończy opowieść Elliota Aldersona, ponieważ tak naprawdę brakuje dobrego materiału na stworzenie kontynuacji. Autor nie zamierza na siłę przeciągać wydarzeń (choć dla niektórych widzów już czwarty sezon można podciągnąć pod to stwierdzenie) i już wkrótce przedstawi wielkie zakończenie.

Dzisiaj w końcu otrzymaliśmy porządny zwiastun - powraca kilka znanych twarzy. Intryga prezentuje się interesująco, najpewniej więc wielu widzów chętnie ponownie zapozna się z przygodą jednego z najpopularniejszych hakerów ostatnich lat.

a

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: mr robot serial trailer zwiastun