Iza Łęcka Iza Łęcka 27.08.2019 20:32
Marianne Netflix
1900V

Marianne na zwiastunie. Netflix chce nas przestraszyć

Netflix kolejny raz chce się zmierzyć z horrorem podzielonym na odcinki. Tylko nieliczne produkcje podejmujące tę tematykę w formie epizodycznej odnoszą duże sukcesy, ale najnowszy projekt wygląda interesująco. Zobaczcie zwiastun „Marianne”.

W ubiegłym roku Netflix potwierdził otwarcie paryskiego biura zajmującego się przygotowaniem lokalnych seriali, filmów oraz dokumentów. Firma widzi ogromny potencjał w tym rynku, więc zdecydowała się utworzyć cały zespół odpowiedzialny za lokalne i zarazem oryginalne projekty.

Podczas prezentacji nowego oddziału, Netflix zapowiedział siedem produkcji - na liście znalazła się „Marianne”. Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun z datą premiery:

„Pisarka zauważa, że jej przerażające historie się urzeczywistniają. Wraca więc do rodzinnego miasteczka, aby zająć się demonami przeszłości, które były jej inspiracją”.

Premiera „ Marianne” odbędzie się 13 września. Serial może okazać się ciekawą opcją dla widzów, którzy lubią paranormalne motywy ubrane w szaty horroru. Po niewątpliwym sukcesie "Nawiedzonego domu na wzgórzu", nad którego kolejną odsłoną pracuje już zespół, interesujące jest jak zostanie przyjęta produkcja europejskiego oddziału. Przekonamy się już wkrótce.

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Marianne Netflix serial trailer zwiastun