Iza Łęcka Iza Łęcka 27.08.2019 11:08
muzyka death stranding timefall
514V

Death Stranding Timefall zapowiedziane. Muzyka inspirowana grą Hideo Kojimy z datą premiery

Fani wszelkich produkcji Hideo Kojimy coraz prężniej szykują się do wielkiej premiery Death Stranding. Deweloper najwyraźniej pobudza nie tylko swój zespół do działania – Sony właśnie zapowiedziało premierę albumu muzycznego czerpiącego z growego uniwersum.

Kolejna historia stworzona przez Hideo Kojimę zaprezentowana została na kolejnych materiałach w trakcie gamescomu. Legendarny twórca już nie raz udowadniał, że stworzone przez niego narracje oddziałują na szerokie grono odbiorców – i tym razem Japończyk zapewnia, że w przypadku swojej najnowszej produkcji stawia na połączenie bogatej historii i otwartego świata.

Sony ogłosiło właśnie premierę Death Stranding: Timefall. Album nie jest soundtrackiem z gry, lecz zawierał będzie utwory znanych autorów, które inspirowane są światem stworzonym przez japońskiego twórcę gier. Wśród wokalistów i zespołów, których piosenki wylądują na krążku znajdziemy Major Lazer, Khalid i CHVRCHES, zatem możemy mówić o całkiem porządnym gronie muzyków.

Zgodnie z zamieszczonymi informacjami, album zostanie dołączony do edycji kolekcjonerskiej, Special Edition oraz Digital Deluxe Edition. Chociaż album będzie gotowy do pobrania, tworzona zostanie także jego wersja fizyczna, która w sklepach zawita wraz z premierą tytułu. Death Stranding zadebiutuje na PlayStation 4 8 listopada.

O Death Stranding przeczytacie również na naszym serwisie:

Źródło: https://www.psu.com/news/death-stranding-timefall-announced-feature-original-music-from-artists-inspired-by-the-world-of-the-game/

Tagi: Death Stranding death stranding: timefall Kojima Productions Sony Interactive Entertainment

Nie przegap