Iza Łęcka Iza Łęcka 26.08.2019 11:06
joker trailer premiera
723V

Joker na nowych zajawkach. Wiemy, kiedy zawita kolejny zwiastun filmu

Podczas trwających w najbliższym czasie festiwali filmowych, film „Joker” powoli jest prezentowany szerszej publiczności. Twórcy jednak nie zapomnieli o innych widzach – za niedługo zaprezentowany zostanie kolejny zwiastun produkcji.

„Joker” jest jednym z filmów wchodzących w skład uniwersum DC Black lub DC Dark, które skupia się nad bohaterami DC stojącymi na drugim planie opowiadając ich niejednokrotnie skomplikowane historie. Tak będzie i tym razem, bowiem film w reżyserii Todda Phillipsa, którego odtwórcą głównej roli będzie Joaquin Phoenix da nam nieco świeższy i jeszcze bardziej niejednorodny obraz postaci Jokera, którego wiele przeżyć i osobistych tragedii popchnęło do szaleństwa i zmiany w złoczyńcę.

Reżyser filmu na swoim kanale społecznościowym opublikował kilka zajawek z historii – krótkie urywki przedstawiają 6 nowych filmowych scen, w których nie tylko widzimy Phoenix'a, ale i Roberta De Niro. Część z zamieszczonych urywków mieliśmy okazję już widzieć. Jednocześnie wiemy, że z kolejnym trailerem będziemy mogli zapoznać się 28 sierpnia.

Pomimo że "Joker" jeszcze nie zawitał w kinach, powoli mówi się o kontynuacji opowieści o przerażającym przestępcy. Już sam Todd Phillips wyraża chęć ponownego zawitania na planie, ale tylko i wyłącznie we współpracy z tym samym aktorem. O dopracowanej kreacji Phoenix'a zapewne jeszcze nie raz usłyszymy, tymczasem pozostaje nam czekać do premiery. 

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Joaquin Phoenix joker Todd Phillips trailer zwiastun

Nie przegap