Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.08.2019 20:00
Hades na Steam
1045V

Hades. Gra trafi na Steam jeszcze w tym roku

Jeśli chcieliście zagrać w Hades, ale wyłączność dla Epic Games Store Was przed tym powstrzymywała, to pod koniec roku wreszcie będziecie mogli sprawdzić tytuł na Steam!

Hades to bez dwóch zdań jeden z tych tytułów, które najbardziej zachęcają graczy do zaopatrzenia się w kontrowersyjną platformę od Epic. Twórcy przekazują w nasze ręce grę, która pozwala nam przenieść się do świata greckich mitów i opowieści. 

Wielu fanów tego, co oferuje Supergianta Games, wciąż wzbrania się przed zagraniem w ów projekt. Wszystko przez wzgląd na wyłączność na Epic Games Store. Jak możemy jednak przeczytać na oficjalnej stronie gry, sytuacja ulegnie zmianie już pod koniec roku!

Hades zadebiutuje we Wczesnym Dostępie na Steam już 10 grudnia. Co więcej, każdy, kto nabędzie swoją kopię gry przed 15 października, otrzyma cyfrową wersję "Hades Original Soundtrack" zupełnie za darmo. 

Jak informują twórcy, większa liczba odbiorców ma pomóc w doskonaleniu gry przed jej wydaniem w 2020 roku. Pomysł wydaje się przemyślany i niewątpliwie ucieszy wielu fanów gier odnoszących w tym stylu. 

Sprawdź też:

Źródło: https://www.onlysp.com/hades-finally-heading-to-steam/

Tagi: Hades Supergiant Games