Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.08.2019 13:59
Hades. Dzieło Supergiant Games otrzymało "wielką złą aktualizację"
899V

Hades. Dzieło Supergiant Games otrzymało "wielką złą aktualizację"

W Hadesie, produkcji Supergiant Games, wylądowało sporo nowej zawartości, a to za sprawą nowej łatki jaką twórcy zatytułowali "Wielka zła aktualizacja"

The Big Bad Update wprowadza nową lokację jaką jest Świątynia Styksu, znana również jako mityczna brama prowadząca do świata zmarłych.

Ponadto w  dziele Supergiant Games znajdziecie kilku nowych bossów, którzy na pewno dadzą wam nieźle popalić - sami odwrócili się od Hadesa, więc jako jego syn musicie wymierzyć im sprawiedliwość. Mimo, iż Zagreus sam buntuje się przeciwko ojcu, nie zamierza współpracować z tak nielojalnymi nikczemnikami i dzięki nowym podwójnym wzmocnieniom złoi skórę każdego mitycznego leszcza.

Tak zawartość swojej aktualizacji opisują sami twórcy:

  • Przejdź przez Świątynię Styksu, bramę do Zaświatów, unikając zagrożeń obecnych w jej dobrze strzeżonej głównej części oraz w ciemnych, niebezpiecznych korytarzach.
  • Czeka Cię ostateczna bitwa w ramach klimatycznego starcia! Co lub kto Cię czeka, jeśli pokonasz niebezpieczeństwa Świątyni?
  • Walcz z nowymi, nikczemnymi wrogami takimi jak Satyr Cultists i Gigantic Vermin, którzy nie są lojalni nawet wobec samego Hadesa!
  • Wezwij na pomoc Bogów Olimpijskich za pomocą zmodernizowanej mocy 'Gniewu', która w razie potrzeby pozwoli Ci skorzystać z boskiej pomocy!
  • Dzięki nowym 'podwójnym' wzmocnieniom takim jak Litościwy koniec i Rozdarcie Serca połączysz najsilniejsze moce' Olimpijczyków.

Przypominamy, że obecnie grę Hades można zakupić wyłącznie na Epic Games Store.

Tagi: epic games store hades Supergiant Games