Iza Łęcka Iza Łęcka 23.08.2019 08:26
wasteland 3 gameplay
630V

Wasteland 3 prezentuje turowe zmagania. Długi gameplay kipi klimatem serii

Zespół inXile Entertainment nie próżnuje coraz mocniej podkręcając atmosferę wokół nowej odsłony Wasteland w mroźnym Kolorado. Tym razem możemy sprawdzić długi gameplay z wyczekiwanej gry powstającej pod czujnym okiem Briana Fargo.

Zmrożone Kolorado to miejscówka, którą będziemy mogli poznać w najnowszym Wasteland 3. Tym razem jako ocalały żołnierz będziemy musieli od początku budować swoją reputację i dobre imię w miejscu, którego mieszkańcy nie znają Strażników Pustkowi.

Już wczoraj mogliśmy zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi Wasteland 3, natomiast dzisiaj przyszedł czas na sporych rozmiarów gameplay z wersji na komputery osobiste. W trakcie rozrywki widzimy rozbudowane zmagania, które również w tej części toczyć się będą w systemie turowym. Niezwykle złożone, wymagające od gracza dużo czasu, ale i sprawnej taktyki, odpowiedniego rozmieszczenia oddziału i dopakowanego ekwipunku starcia, to wizytówka tej serii. Jak widać, Oprócz zmagań z przeciwnikiem zaprezentowane zostają elementy ekwipunku, by pod koniec doświadczyć rozmów z bohaterami, które mogą wpływać na dalsze wydarzenia w historii.

Premiery Wasteland 3 możemy spodziewać się na początku 2020 roku.

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: Youtube.com

Tagi: gameplay Inxile Enterainment Wasteland 3