Wasteland 3 na E3 2019! Zwiastun pokazuje nowy świat

Gry
998V
Wasteland 3 na E3 2019! Zwiastun pokazuje nowy świat
Wojciech Gruszczyk | 09.06.2019, 22:42

Brian Fargo znalazł czas na prezentację Wasteland 3. Gra zmierza na trzy platformy, ale została zaprezentowana na konferencji Microsoftu. Zobaczcie zwiastun i przygotujcie się na turowe atrakcje.

Wasteland 3 zostało sfinansowane przez fanów marki, którzy chętnie wyłożyli pieniądze na stworzenie gry. Twórcy w międzyczasie zostali wykupieni przez Microsoft, ale nawet w tej sytuacji produkcja zmierza na Xboksa One, komputery osobiste oraz PlayStation 4.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

W Wasteland 3 trafimy do stanu Colorado. Teraz Desert Rangersi zmierzą się nie tylko z kolejnymi mutantami, ale również będą zmuszeni do zwracania uwagi na mroźną pogodę. Gra pod wieloma względami przypomina poprzednią część – ponownie weźmiemy udział w turowych pojedynkach przeładowanych taktykami.

W grze pojawi się teraz opcja podróżowania samochodem, do którego wrzucimy zdobyty sprzęt, autorzy obiecują wielką rolę decyzji, ponieważ teraz najmniejszy wybór ma wpłynąć na cały otaczający świat. Deweloperzy w Wasteland 3 zapewnią sieciową kooperację – w tym wypadku każdy z graczy będzie kontrolował swój zespół Rangerów.

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper