Tytus Stobiński Tytus Stobiński 08.07.2019 15:21
Wasteland 3
569V

Wasteland 3 zapewni szybkie i płynne przejście między trybami gry

Ostatnimi czasy jesteśmy świadkami renesansu gier w klimatach świata zniszczonego przez wojnę nuklearną. Wasteland 3 ma w planach jeszcze bardziej utwierdzić nas w tym przekonaniu.

Wasteland 2 udało się zachować klimat pierwszej części, a słynna, post-apokaliptyczna seria poszła w zupełnie innym kierunku niżeli seria Fallout. Studio inXile bardzo powoli zbliża się do wypuszczenia kolejnej części gry, a ta wedle zapowiedzi będzie tytułem przede wszystkim dużo bardziej dopracowanym niż jej poprzedniczka. Dziś dostaliśmy kolejną wiadomość związaną z tym klasycznym "erpegiem".

Wasteland 3 coraz bliżej. Brian Fargo podaje przybliżony termin premiery

Jak już wiadomo, Wasteland 3 otrzyma nowinkę w postaci dwuosobowego, kooperacyjnego trybu sieciowego. Jak poinformował developer, gra pozwoli nam na swobodną zamianę bohaterów, opuszczanie kolegi i realizacje misji na własną rękę, a następnie zajmujący kilka sekund powrót. Bez obaw więc będziemy mogli potowarzyszyć znajomemu w konkretnym momencie, by następnie powrócić do samotnej wędrówki przez nuklearne pustkowia.

Premiera Wasteland 3 zaplanowana jest na 2020 rok, lecz dokładna data wydania wciąż pozostaje tajemnicą. Zagramy na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych.

Warto się również zapoznać:

Tagi: Inxile Enterainment Wasteland 3