Iza Łęcka Iza Łęcka 22.08.2019 11:16
control gameplay
793V

Control na gameplayu. Kolejne tajemnice, akcja i telekineza z Jesse w roli głównej

Do premiery Control twórcy już nerwowo odliczają minuty, szykując się na rozdanie wszystkich kart związanych z historią Jesse Faden. Sprawdźcie z nami najnowszy gameplay produkcji.

Najnowsze dzieło Remedy Entertainment zapowiada się na niezwykle specyficzną grę. Odstąpienie od liniowego modelu rozgrywki, pogmatwana i niekoniecznie zrozumiała historia może być nowym etapem dla Finów, którzy jak sami potwierdzają skupili się na wielu tajemnicach oraz smaczkach, które poznamy zagłębiając się w zabawie i odstępując od głównego wątku fabularnego. Trzeba przyznać, że nie tylko główna bohaterka ma wiele do odkrycia.

Właśnie możemy sprawdzić nowy materiał w rozgrywki, na którym zobaczymy kolejne etapy historii. Trzeba przyznać, że elementy walki prezentują się całkiem dynamicznie.

Zaprezentowany gameplay pozwala nam przemierzyć i sprawdzić część lokacji. W trakcie eksploracji możemy dowiedzieć się znacznie więcej o kolejnych zadaniach. Następne minuty rozgrywki to jednak czysta akcja – Jesse Faden jest w swoim żywiole, posługując się nie tylko Service Weapon, ale również korzystając z możliwości telekinezy czy lewitacji.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 505 Games Control gameplay PS4 Remedy Entertainment