Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2019 19:58
Serio Ramos Amazon
937V

Sergio Ramos na Amazon Prime. Zwiastun i data premiery dokumentu kapitana Realu Madryt

Amazon potwierdził ostateczną datę premiery dokumentu prezentującego życie Sergio Ramosa. Kapitan Realu Madryt zaprosi wszystkich fanów hiszpańskiego klubu do poznania kilku sekretów z jego prywaty. Zobaczcie zwiastun produkcji.

13 września odbędzie się premiera „El Corazón de Sergio Ramos”. Produkcja pozwoli nam poznać bliżej Sergio Ramosa, czyli jednego z najlepszych obrońców na świecie, który największe sukcesy zdobył w Realu Madryt – piłkarz jest kapitanem Królewskich oraz reprezentacji Hiszpanii.

Dzisiaj w końcu otrzymaliśmy pełny zwiastun produkcji, która zapowiada kilka ważnych scen – poznamy bliżej dzieciństwo obrońcy, a nawet zerkniemy za kulisy największej porażki Realu z poprzedniego sezonu. Jak wiadomo klub z Madrytu przegrał z Ajaxem w 1/8 finału Ligi Mistrzów – Ramos nie mógł brać udziału w drugim spotkaniu, ale kamery śledziły jego reakcje na trybunach.

Produkcja będzie oczywiście sporą ciekawostką dla wiernych fanów Realu, ale odnoszę wrażenie, że Amazon stworzył dokument, który trafi w gust wszystkich sympatyków piłki nożnej. Jak wiadomo kamery towarzyszyły Ramosowi przez kilka miesięcy, więc na pewno twórcom udało się zadbać o interesujące wątki.

Polecamy również:

Tagi: amazon Amazon Prime sergio ramos trailer zwiastun