Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2019 22:00
Ad Astra Pitt
1342V

Ad Astra na zwiastunie. Brad Pitt wyrusza w kosmos

20th Century Fox opublikowało trzeci zwiastun „Ad Astra”, który zachęca widzów do zobaczenia filmu w kinach IMAX. Trailer przedstawia kilka dobrych scen, zapowiada fabułę i potrafi zachęcić do opowieści.

W drugiej połowie września odbędzie się premiera filmu „Ad Astra”, w którym główną rolę otrzymał Brad Pitt. Aktor wcielił się w Roy'a McBride'a, który dowiaduje się, że jego ojciec mógł przeżyć samotną wyprawę na Neptun. Teraz to on jako aspirujący astronauta musi wyruszyć w niebezpieczną podróż, która może mieć wielki wpływ na losy wszystkich mieszkańców planety.

„Ad Astra” to najnowsza produkcja Jamesa Gray'a („The Lost City of Z”, „The Immigrant”, „Two Lovers”), który nie tylko zasiadł na stołku reżysera, ale także opracował historię – w tym drugim przypadku korzystał z pomocy Ethana Grosse'a (trzy sezony serialu „Fringe”).

20th Century Fox mocno promuje film, który według ostatnich doniesień ma zostać ciepło przyjęty przez szerokie grono widzów. Disney na pewno się nie obrazi, jak kolejna produkcja z 2019 roku osiągnie duży sukces – korporacja świętowała ostatnio kolejny miliard.

Polecamy również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: ad astra film trailer zwiastun