Iza Łęcka Iza Łęcka 21.08.2019 12:03
antlers film zwiastun
800V

Antlers nowym horrorem od Guillermo del Toro. Zwiastun przedstawia klimatyczną historię

Szykuje się kolejna gratka dla fanów Guillermo del Toro, którego możemy podziwiać w Death Stranding. „Antlers” to najnowszy horror jego produkcji. Sprawdźcie zwiastun filmu.

Guillermo del Toro może nas zaintrygować kolejną wyzwalającą intensywne emocje produkcją. Po niedawnej premierze „Upiornych opowieści o zmroku”, a pamiętając o jego wielkich sukcesach w stworzeniu filmów „Kształt wody” czy „Labirynt Fauna”, przyszedł czas na kolejny horror.

„Antlers” opowiada historię nauczycielki z małej wioski w Oregonie, która wraz z lokalnym szeryfem odkrywa niebezpieczną i przerażającą tajemnicę rodziny jednego z uczniów. Mały chłopiec, prezentując zadanie domowe, ujawnia brutalne informacje o tragedii.

W głównej roli zobaczymy Keri Rusell, która grała już w takich filmach jak „Mission: Impossible III”, „Opowieści na dobranoc” czy „Ewolucja planety małp”. Do ekipy obsady również należą między innymi Jesse Plemons („Vice”, serial „Breaking Bad”), Graham Greene (saga „Zmierch”) czy Scott Haze („Venom”, „Mully”). Na stołku reżysera zasiądzie Scott Cooper.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 2020 rok.

Teraz możemy sprawdzić jak prezentuje się najnowsza produkcja znanego artysty – w Sieci zawitał najświeższy zwiastun „Antlers”.

Polecamy również:

Źródło: https://variety.com/2019/film/news/antlers-trailer-guillermo-del-toro-keri-russell-1203307521/

Tagi: Antlers film guillermo del toro