Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 15:55
Disney+ europa
6824V

Disney+ w Europie. Znamy cenę abonamentu – platforma trafi na PS4 i XOne

Disney ujawnił nowe szczegóły dotyczące Disney+. W listopadzie streamingowa platforma będzie dostępna nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Propozycja wyląduje także w Europie! Poznajcie szczegóły oraz cenę.

Disney dotychczas zaprezentował szczegóły dotyczące premiery Disney+ w Stanach Zjednoczonych. Platforma ruszy już 12 listopada, jednak okazuje się, że w tym dniu z propozycji skorzystają także wybrani widzowie z innych krajów.

12 listopada Disney+ będzie także dostępny w Holandii oraz Kanadzie, a już 19 listopada odbędzie się premiera w Australii i Nowej Zelandii. Dlaczego zdecydowano się właśnie na te kraje? Mam szczerą nadzieję, że jest to wstępna lista, która już wkrótce zostanie znacząco rozbudowana.

Wiadomość powinna zainteresować także Polaków, ponieważ poznaliśmy europejską cenę Disney+ - mieszkańcy Holandii zapłacą za miesiąc korzystania z platformy dokładnie 6,99 euro, a 69,99 euro za cały rok. Nie możemy pewnie mówić o bezpośrednim przeliczniku, ale wychodzi to około 30 zł za miesiąc lub 304 zł za rok.

Disney potwierdził także, że aplikacja Disney+ będzie w listopadzie dostępna na PlayStation 4, Xboksie One, urządzeniach z systemami iOS oraz Android. Klienci skorzystają także z platformy na Android TV (Sony) i Roku.

Pytanie w zasadzie pozostaje jedno – kiedy Polska? Jak wiadomo Disney wciąż przygotowuje się do wielkiego odsłonięcia Disney+, więc miejmy nadzieję, że w ostatecznym rozrachunku jeszcze w tym roku platforma trafi do naszego kraju.

Polecamy również na naszym serwisie:

Tagi: abonament aplikacja cena Disney disney plus disney+