Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.08.2019 11:28
S.T.A.L.K.E.R. 2
649V

S.T.A.L.K.E.R. 2 pojawi się na tegorocznej edycji Gamescom?

S.T.A.L.K.E.R.. to jedna z bardziej szanownych serii shooterów osadzonych w postapokaliptycznych realiach. Po wielu latach milczenia, franczyza wraca do żywych.

Nie tak dawno świat obiegła wieść, że po latach ciszy,seria powraca wraz z klasycznym sequelem wydanego w 2007 roku S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Tytuł ma za zaplanowaną premierę na rok 2021 i wedle zapowiedzi developera, studia GSC pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji. Patrząc na już obecne problemy techniczne PlayStation 4 oraz Xboksa One, to nieco dziwna decyzja, ale kto wie, czy produkcja nie zaliczy przeskoku generacyjnego w odpowiedniej fazie. O grze nie wiemy nic, poza kilkoma faktami, jakimi podzielili się z nami twórcy podczas ogłoszenia prac nad tytułem.

To jednak już wkrótce może się zmienić, ponieważ jak zauważyli użytkownicy ResetEra, forum traktującego o grach wideo, jeden z developerów udostępnił wiele mówiące zdjęcie. Jak możemy na nim zauważyć, należący do zespołu Denis Rudoy ubrany jest w koszulkę z logiem nowej odsłony serii S.T.A.L.K.E.R i podpisem "gotowy na #Gamescom". Widać więc, że coś się kroi.

Do premiery S.T.A.L.K.E.R. 2 jeszcze daleka droga, ale kto wie, czym podzieli się z nami zespół odpowiedzialny z tytuł.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/wp-content/uploads/2019/08/stalker-2-gamescom.jpg

Tagi: GSC Game World S.T.A.L.K.E.R. 2

Nie przegap