Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.08.2019 18:45
Superhot na Nintendo Switch
762V

Superhot blisko premiery na Nintendo Switch?

Bardzo dużo wskazuje na to, że już niedługo posiadacze Nintendo Switch będą mogli wypróbować Superhot na swoich konsolach. 

Opracowana przez łódzki SUPERHOT Team gra, to pierwszoosobowa strzelanina, która pierwotnie wydana została w wersji na przeglądarki, aby trzy lata później, w 2016 roku, zadebiutować na PC. Kilka miesięcy później trafiła także na Xbox One, a w kolejnym roku na PlayStation 4. Wygląda na to, że przyszedł czas także na Nintendo Switch.

Wyjątkowo ciekawą rzecz odkrył jeden z użytkowników Twittera, SimonTime. Doszukał się on w bazie danych eShopu... aktualizacji 1.0.1 właśnie dla Superhot! I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że sama gra nie jest na ten moment dostępna na hybrydowym urządzeniu, a twórcy nawet nie zdążyli jej zapowiedzieć.

Można spekulować, że ma to związek z jutrzejszą wideo-prezentacją Indie World, podczas której pokazane zostaną nowe gry na Switcha. Jeśli jednak nawet się tak nie stanie, takie znalezisko w plikach gry wydaje się prawie pewnym potwierdzeniem. 

Przeczytaj też:

Źródło: https://nintendosoup.com/superhot-appears-to-be-releasing-soon-on-nintendo-switch/

Tagi: Superhot SUPERHOT Team