Iza Łęcka Iza Łęcka 15.08.2019 08:25
Polityka Vega
4304V

Polityka Patryka Vegi z pierwszymi rekordami. Film może osiągnąć olbrzymi sukces

Patryk Vega przedstawił pierwszy zwiastun „Polityki”, który okazuje się był niezwykle gorąco przyjęty przez polskich widzów. Można powiedzieć, że opowieść prezentująca „co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski?” już teraz zalicza pierwszy sukces. Film ma szansę zostać bardzo ciepło przyjęty przez fanów twórczości znanego reżysera.

Dystrybutor „Polityki” zaciera rączki. Najwidoczniej Polacy z wielką przyjemnością zapoznają się z kolejnym filmem Patryka Vegi, gdyż już teraz otrzymaliśmy informację o pierwszych rekordach.

Pierwszy zwiastun „Polityki” to najchętniej oglądamy trailer polskich produkcji w historii – w zaledwie cztery dni odnotował ponad 3 mln odsłon w serwisie YouTube oraz został odtworzony już ponad 4 mln razy na Facebooku. Teraz trailer posiada 3,5 mln wyświetleń na YT, by w swoim czasie znaleźć się na pierwszym miejscu na karcie „Na czasie”.

Należy na pewno zaznaczyć, że trailer nie pojawił się na dużym koncie z milionem subskrypcji – na YouTube oraz Facebooku opublikował go sam Vega, który zgromadził na pierwszym serwisie zaledwie 12 tysięcy subów.

Film Vegi już teraz elektryzuje Polaków, a co będzie na samym początku przyszłego miesiąca? „Polityka” zadebiutuje na wielkim ekranie 6 września i choć oglądalność zwiastuna nie przekłada się bezpośrednio na frekwencję w kinie, to możemy podejrzewać, że wielu widzów chętnie zapozna się z pełną wersją filmu.

Polecamy również na naszym serwisie:

Tagi: film Patryk Vega polityka trailer zwiastun