Tytus Stobiński Tytus Stobiński 14.08.2019 15:27
Borderlands 3
682V

Borderlands 3 nie zajmie dużo miejsca na naszych dyskach

Borderlands 3 jest zapowiadane przez Gearbox Software jako gra ogromna, znacznie większa niżeli poprzednie części z serii. A ile miejsca musimy zrobić na naszych dyskach?

Treści zawarte w grze to jednak jedno, a sama "waga" produkcji to kwestia, która jest inna w zależności od archiwizacji plików i wielu zabiegów, jakie twórcy są w stanie zastosować. Wracając do samego Borderlands 3, to wedle zapewnień developera przejście jedynie głównej linii fabularnej zajmie nam około 30-35 godzin, a jak dobrze wiemy, to dopiero początek przygody, jaką oferuje produkcja Gearbox Software.

Dziś natomiast dowiedziliśmy się, ile miejsca potrzebne będzie na dyskach naszych konsol, by zainstalować grę. Wersja na Xboksa One to blisko 40 GB, a dokładnie 39.98 GB. Nie mamy informacji, czy PlayStation 4 będzie potrzebowało więcej przestrzeni dyskowej, ale jest to raczej wątpliwe. Niestety, posiadacze komputerów osobistych nie będą mogli skorzystać z tzw. popularnego "pre-loadu" ze względu na to, że Borderlands 3 ukaże się wyłącznie na PC za pośrednictwem Epic Games Store.

Premiera już 13 września, za niespełna miesiąc.

Więcej na temat Borderlands 3 na naszym portalu:

 

 

Źródło: https://gamingbolt.com/borderlands-3-will-require-40-gb-of-free-storage-space-on-xbox-one

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software