Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2019 18:29
Nintendo Switch SNES Controller
1106V

Nintendo Switch SNES Controller nadciąga. Nintendo może wprowadzić klasyki ze SNES-a

Nintendo nie dotrzymało tajemnicy. Federalna Komisja Łączności przedstawiła wniosek dotyczący nowego pada Nintendo Switch SNES Controller. Urządzenie może zapewnić nam świetną rozgrywkę w klasyki z SNES-a.

Nintendo złożyło wniosek do Federalnej Komisji Łączności prezentujący nową wersję kontrolera do Super Nintendo Entertainment System. Sprzęt nie będzie jednak standardowym padem – będzie to podobno nowa wersja Joy-Conów, które zostały mocno zainspirowane urządzeniem ze SNES-a.

Trzeba na pewno zaznaczyć, że nie jest to zwykły wyciek. Gdy Federalna Komisja Łączności posiada w swojej bazie dokumenty, to oznacza, że firma przygotowuje się na premierę urządzenia. Kontroler może zostać zaprezentowany w przeciągu najbliższych tygodni.

Sytuacja jest interesująca z jeszcze jednego powodu – jak wiadomo Nintendo Switch Online pozwala ogrywać klasyki z NES-a, ale gracze wciąż czekają na konkretniejsze mięsko. Jeśli firma faktycznie pokaże Nintendo Switch SNES Controller, to bardzo możliwe, że jednocześnie NSO będzie rozbudowane o nowsze produkcje... To nadal nie są hity z Nintendo 64, jednak zmierzamy w dobrym kierunku.

Jak wiadomo już za tydzień odbędzie się gamescom – czy impreza w Kolonii to dobry moment na taką prezentację? Trudno powiedzieć. Jak wiadomo Big N przywiezie na targi kilka naprawdę mocnych gier.

Nintendo Switch SNES Controller wyciek

Warto spojrzeć:

Źródło: https://wccftech.com/nintendo-switch-snes-controller/

Tagi: nintendo nintendo switch Nintendo Switch SNES Controller snes switch