Darksiders II Deathinitive Edition na Nintendo Switch. Znamy zawartość i datę premiery

Gry
896V
Darksiders II Deathinitive Edition na Nintendo Switch. Znamy zawartość i datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 05.08.2019, 21:30

Potwierdziły się krążące od dawna plotki. Na Nintendo Switch trafi druga odsłona serii Darksiders i produkcja z podtytułem „Deathinitive Edition” otrzyma wszystkie wcześniej przygotowane dodatki. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zwiastun.

Pierwsze doniesienia o wrzuceniu Darksiders II Deathinitive Edition na Nintendo Switcha pojawiły się w maju – wtedy to produkcję do swojego katalogu wrzucił EB Games. Długo czekaliśmy na potwierdzenie gry, ale właśnie otrzymaliśmy wszystkie szczegóły.

Darksiders II Deathinitive Edition zadebiutuje na Nintendo Switchu już 26 września. Gra będzie dostępna w cenie około 129 zł i w tym wypadku otrzymamy podstawę ze wszystkimi wcześniej przygotowanymi rozszerzeniami – wydawca zapowiada 30 godzin przyjemnej rozgrywki.

Twórcy nie zdecydowali się na prosty port, Darksiders II Deathinitive Edition zapewni poprawiony i dostosowany balans wraz ze zrzutami łupów, upiększoną grafikę z lepszym oświetleniem i cieniami oraz ulepszone i dopracowany poziom, bohater oraz środowisko.

Na deser możecie spojrzeć na zwiastun poprawionego wydania. Zamierzacie wskoczyć w buty Śmierci?

Więcej o serii Darksiders:

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper