Tytus Stobiński Tytus Stobiński 13.08.2019 12:07
Cpt. Price
673V

Call of Duty: Modern Warfare z botami i bogatymi możliwościami modyfikacji trybów

Nowe informacje związane z Call of Duty: Modern Warfare trafiły do sieci i z pewnością ucieszą wielu graczy czekających na ten tytuł.

Za pośrednictwem forum reddit, reżyser i współtwórca trybu wieloosobowego zdradził nieco więcej szczegółów związanych z tym, co zaoferuje nam nadchodzące Call of Duty: Modern Warfare. Przede wszystkim, dostaniemy do użytku boty działające w trybie offline. Jeśli więc będziecie macie ochotę posmakować rozgrywki multiplayer, lecz nie widzi Wam się gra z innymi, żywymi zawodnikami, to w tej kwestii również pojawi się rozwiązanie. 

Potwierdzono także, że w grze pojawi się opcja personalizacji meczów. Jeżeli więc zechcemy odpalić tzw. Gunfight w wersji 3v3 lub też 1v1, to taka możliwość się pojawi. Najciekawszą informacją wydaje się jednak to, że tryb o nazwie "Realizm", który wyłącza HUD oraz celownik, nie będzie ograniczony do "Trybu Nocnego". Te dwa zresztą będziemy mogli wykorzystać we wszystkich dostępnych wariantach. 

Mnogość opcji, jakie chce nam zaoferować Infinity Ward robi wrażenie. Pozostaje cierpliwie czekać na premierę, a ta odbędzie się już 25 października na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Więcej na temat Call of Duty: Modern Warfare na naszym portalu:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-modern-warfare-confirms-offline-bots-custom-games-and-realism-mode-for-all-maps

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward