Iza Łęcka Iza Łęcka 13.08.2019 12:52
after exile
448V

After exile to dramat o rodzinie przestępców. Robert De Niro i Shia LaBeouf jako ojciec i syn

Drogi kariery De Niro i LaBeouf już za niedługo się połączą. Rozpoczyna się produkcja niezwykle dobrze zapowiadającego się filmu „After Exile”, w którym aktorzy spotkają się przed kamerą.

Jak na razie trwa intensywny okres zarówno dla Roberta De Niro jak i Shia LaBeouf. Jak wiemy, starszy artysta szykuje się już do festiwalowej premiery filmu dla Netflixa „Irlandczyk”, który może zawalczyć o tegoroczne Oscary. Aktora również zobaczymy w tegorocznym „Jokerze”. Natomiast LaBeouf, po długim czasie pozbawionym aktorskiej aktywności, powraca z autobiograficznym filmem „Honey Boy”, do którego sam stworzył scenariusz.

W tym roku możemy jednak mówić o jeszcze jednym wartościowym projekcie, który połączy obydwóch niezwykle uznanych aktorów. „After exile” to historia bazująca na prawdziwych wydarzeniach z życia Michaela Tovo (scenarzysty filmu), który opracował scenariusz wspólnie z Anthonym Thorne'm. Za sterami produkcji zasiądzie Joshua Michael Stern, znany chociażby z filmu „Jobs”.

„After Exile” opowiadać będzie o historii Mike'a Delaneya (w tę rolę wcieli się Shia LaBeouf), który po brutalnym napadzie i zabiciu człowieka, po odbyciu kary w końcu wraca do swojej codzienności. A ta nie jest łatwa – mieszkając z ojcem, byłym kryminalistą i alkoholikiem, którego gra Robert De Niro, główny bohater skupia się na uratowaniu młodszego brata przed podzieleniem jego losu. Ich ojciec, Ted Delaney to były skazaniec, który nie potrafi sobie poradzić z wyrzutami sumienia i utratą ukochanej żony lata temu. Jego celem życiowym staje się ratunek synów, których losy prowadzą do destrukcji i zatraceniu w zbrodni.

Dramat traktować będzie nie tylko o szorstkiej rzeczywistości z narkotykami i przestępstwami w tle, ale przede wszystkim o trudnej drodze ku przebaczeniu i odkupieniu win. 

Jak na razie wiemy, że w październiku rozpoczną się prace na planie w Filadelfii. Twórcy jeszcze szukają aktora do roli młodszego z braci.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://deadline.com/2019/08/robert-de-niro-shia-labeouf-after-exile-crime-drama-joshua-michael-stern-director-1202666269

Tagi: after exile joshua michael stern Robert De Niro Shia LaBeouf