Tytus Stobiński Tytus Stobiński 09.08.2019 16:03
NBA 2K20
817V

NBA 2K20 stawia na kobiety. Tegoroczna odsłona z dużymi zmianami

NBA 2K20 wprowadza na wirtualne, koszykarskie hale kobiece zawodniczki. Zachodzą spore zmiany w wielu sportowych seriach.

Dopiero co Wojtek informował Was o wprowadzeniu kobiet-menedżerów w trybie kariery FIFA 20, a dziś w sieci pojawiła się informacja, z której jasno wynika, że w nadchodzącym NBA 2K20 będziemy mieli możliwość spróbować swoich sił w kobiecej lidze WNBA. Gra zaoferuje szereg nowych animacji, ruchów i oczywiście klubów, a tych użyjemy w takich trybach jak Sezon i Szybka Gra. 

Poniżej możecie zapoznać się z krótkim wideo prezentującym urywki gameplayu, sesji motion capture oraz wywiadów z zawodniczkami. Jesteśmy więc świadkami jak na naszych oczach w branży gier wideo zachodzą poważne zmiany, które prawdopodobnie kilkanaście lat temu nie przyszły by nam do głowy. 

A NBA 2K20 ukaże się już 6 września na Xboksa One, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz komputery osobiste. Pod koniec tego miesiąca otrzymamy również wersję demonstracyjną, która da nam sprawdzić, jakie zmiany przeprowadził developer w stosunku do poprzedniej odsłony. 

Warto także przeczytać:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/nba-2k20-sees-debut-of-wnba

Tagi: 2K Games NBA 2K20 Visual Concepts