Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2019 19:37
Ninja Microsoft
2929V

Ninja z obłędnym wynikiem. Kolejni znani twórcy chcą przejść na Mixer

Tyler Blevins mógł rozpocząć lawinę. Twitch stoi przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ Ninja notuje obłędne wyniki na Mixerze i między innymi ta sytuacja zachęca innych twórców do zainteresowania się propozycją Microsoftu.

Ninja rozpoczął ekskluzywną współpracę z Microsoftem, którą nie wszyscy potrafią zrozumieć, jednak możecie mieć pewność, że szefowie korporacji z Redmond nie mogą narzekać. Tyler Blevins zanotował kapitalny start i streamer zgromadził już 1 mln subskrybentów na Mierze!

Przed opuszczeniem Twitcha, Ninja posiadał „zaledwie” 13 tysięcy subów, ale warto oczywiście pamiętać, że aktualnie dołączenie do jego „rodziny” jest darmowe. Dopiero po miesiącu fani będą musieli zapłacić około 5,99 dolarów za utrzymanie bonusów – między innymi niestandardowych emotek oraz braku reklam podczas transmisji.

Możemy oczywiście przypuszczać, że większość sympatyków zdecyduje się zrezygnować z subskrypcji, ale na pewno część graczy będzie nadal wspierać swojego idola. Musimy jeszcze zaczekać na oficjalne dane, jednak już teraz analitycy mówią o znacząco większym ruchu na Mixerze, z którego korzystają wszyscy twórcy – Ninja miał sprowadzić na platformę wielu graczy-widzów.

Sytuacja jest interesująca z jeszcze jednego powodu – kolejni streamerzy decydują się na wypróbowanie Mixera. Dr DisRespect (jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci Twitcha) zapowiedział, że on także może zmienić platformę – wystarczy tylko odpowiednia oferta. Aktualnie nie wiemy, jak zareaguje Microsoft, a raczej dział odpowiedzialny za Mixer, ale jedno jest pewne: Ninja zmieniając barwy wywołał spore trzęsienie ziemi.

Więcej o współpracy Blevinsa z Microsoftem:

Źródło: https://www.engadget.com/2019/08/07/ninja-1-million-mixer-subscribers/

Tagi: Microsoft mixer ninja