Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2019 19:35
Apex Legends Solo
2005V

Apex Legends otrzyma tryb solo! Respawn ujawniło szczegóły

Respawn Entertainment kilka tygodni temu zapowiedziało dodanie do Apex Legends zawartości, na którą czekają gracze od premiery. Firma nie zdradzała szczegółów, ale właśnie zapowiedziano rozgrywkę dla singlistów. W końcu zawodnicy nie będą musieli zwracać uwagi na towarzyszy broni.

Respawn Entertainment zapowiadając Apex Legends skupiło się na elementach związanych z drużynową rozgrywką. Gra pozwala wskrzeszać partnerów, możemy dokładnie wysyłać informacje na mapie, oznaczać znaleziony sprzęt, czy też dzielić się zdobyczami.

Fani tytułu od dawna czekali na możliwość rozgrywki solo i właśnie otrzymaliśmy pozytywną zapowiedź – w dniach 13-27 sierpnia rozpocznie się wydarzenie zatytułowane „The Iron Crown Collection”, które pozwoli graczom uczestniczyć w nowej aktywności.

Możemy podejrzewać, że jeśli zmagania zostaną ciepło przyjęte przez społeczność, to pewnie tryb trafi do Apex Legends na stałe. W sumie można odnieść wrażenie, że takie atrakcje powinny zadebiutować w produkcji maksymalnie kilka tygodni po premierze.

Więcej o pracy Respawn Entertainment:

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment