Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.08.2019 14:58
Cuphead z linią odzieżową
1044V

Cuphead. Wystartowała oficjalna linia odzieżowa

Głośna gra od StudioMDHR przyjęła się znakomicie. Nie dziwi więc, że twórcy postanowili wyjść poza sferę wirtualnej rozgrywki. Najpierw dostaliśmy śliczny Art Book, potem zapowiedź serialu, a teraz przyszła kolej na linię odzieżową!

Gry jakiś tytuł w branży gier odnosi sukces, to twórcy decydują się czerpać z tego jak najwięcej. Stąd rodzi się wiele pomysłów na przekraczanie granic wirtualnej rozrywki i możliwość dla graczy, aby cieszyć się uwielbianym tytułem za pośrednictwem innych dóbr materialnych. 

Taką drogę ubierają również członkowie StudioMDHR, którzy wypuścili właśnie oficjalną linię odzieżową, związaną oczywiście z ich największym hitem - Cuphead. W kolekcji znaleźć można t-shirty, koszulki z długim rękawem oraz bluzy (z kapturem, jak i bez)

Wszystko zachowane oczywiście w klimatach gry. Ceny wahają się od około €27 za koszulkę, do nawet prawie €55 za bluzę z kapturem. Wszystkie sześć ciuchów możecie obejrzeć w pełnej okazałości oraz ewentualnie kupić na platformie InstertCoinClothing.

Więcej o Cuphead:

Źródło: Twitter

Tagi: Cuphead StudioMDHR