Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2019 18:13
Cuphead The Delicious Last Course
597V

Cuphead The Delicious Last Course nie zadebiutuje w 2019 roku. Opóźniona premiera i pierwsza zajawka

Mamy dobrą i złą wiadomość dla fanów Cuphead. Twórcy zaprezentowali pierwszy materiał z nadciągającego rozszerzenia, jednak nowe starcia z bossami zostaną udostępnione dopiero w przyszłym roku. Twórcy tłumaczą sytuację.

Cuphead The Delicious Last Course to oczekiwany dodatek do świetnej produkcji Studia MDHR. Rozszerzenie miało zostać opublikowane do końca 2019 roku, ale właśnie otrzymaliśmy paskudną informację – wymagająca zabawa zostanie wrzucona na serwery dopiero w przyszłym roku.

Cuphead. Przy nowym DLC pomoże były animator Disneya

Studio MDHR podkreśla, że choć pierwotnie planowało zaprezentować dodatek już w 2019 roku, to jednak twórcy chcą zapewnić świetną zabawę wszystkim graczom, więc opóźniono premierę. Zespół podkreśla, że zawsze chce spełnić oczekiwania społeczności, ale podczas kreowania Cuphead twórcy nauczyli się, że warto także podchodzić do kreowania gier z rozwagą.

Autorzy teraz ciężko pracują, by zapewnić wielką wyspę pełną bossów oraz kolejnych broni. W DLC otrzymamy także dostęp do nowej postaci, a dzisiaj możemy spojrzeć na krótką prezentację zawartości.

Twórcy podkreślają, że The Delicious Last Course będzie nieco dłuższe niż pierwotnie planowano i dodatek trafi jednocześnie do wszystkich graczy – DLC zadebiutuje w tym samym terminie na Xboksie One, Nintendo Switchu oraz komputerach osobistych.

Warto spojrzeć:

 

Tagi: Cuphead Cuphead The Delicious Last Course StudioMDHR