Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.08.2019 15:53
Twórcy League of Legends pracują nad autorską bijatyką
914V

Twórcy League of Legends pracują nad autorską bijatyką

Jak co roku w sierpniu jesteśmy świadkami największego e-sportowego wydarzenia poświęconego bijatykom, jaki jest oczywiście turniej Evolution. Na tegorocznym EVO 2019 doczekaliśmy się już pierwszej niespodzianki.

Evolution jest jednym z największych e-sportowych wydarzeń w całym roku i skupia się wyłącznie na konsolowych bijatykach, gdzie najlepsi zawodnicy z całego świata grają o grubą kasę. 

W tym roku na EVO 2019 możemy spodziewać się kilku niespodzianek, z których najważniejszą będzie ta, jaką planuje dla nas Sony. Nie jest to jednak oczywiście jedyna zapowiedź jaką zobaczymy w przeciągu najbliższych dni, albowiem wczoraj podczas jednej z transmisji sam założyciel EVO a obecnie pracownik Riot Games, Tom Cannon, zdradził iż autorzy LoL-a pracują od 2016 roku nad własną bijatyką.

Niestety nie wiadomo na ten temat nic więcej, lecz jest to pierwsze oficjalne potwierdzenie tego, że Riot w końcu pracuje nad jakimś nowym projektem, a jak dobrze wiemy, League of Legends daje ogromny potencjał doborze zawodników do nowej gry.

Więcej o EVO 2019:

Źródło: Twitter

Tagi: League of Legends Riot Games