Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2019 15:36
sony playstation logo
5511V

PlayStation z dużym ogłoszeniem na EVO! Sony sponsoruje prawie wszystkie turnieje

Sony nie pojawiło się na tegorocznym E3, ale teraz firma nie zamierza zmarnować okazji do pokazania swoich produktów na kolejnych wydarzeniach. Japończycy pojawią się na zbliżającym się EVO z ważnym wystąpieniem.

EVO Championship Series to coroczne święto bijatyk. Gracze przez jeden weekend w roku mogą oglądać serię turniejów w najważniejsze gry podejmujące tematykę obijania przeciwników po mordach.

Na show zawsze możemy oglądać niezwykle efektowne pojedynki, jednak w 2019 roku będziemy świadkami czegoś nowego. Sony postanowiło sponsorować osiem z dziewięciu turniejów i na wydarzeniu będziemy świadkami ważnego ogłoszenia japońskiej korporacji.

Nie otrzymaliśmy szczegółów, ale możemy podejrzewać, że Sony wyłożyło pieniądze na następujące eventy: Street Fighter V, Tekken 7, Mortal Kombat 11, Soulcalibur VI, UNDER NIGHT IN-BIRTH Exe:Late[st], Dragon Ball FighterZ, BlazBlue Cross TAG Battle, Samurai Shodown. Na liście gier znajduje się jeszcze Super Smash Bros. Ultimate, ale tutaj raczej organizatorzy nie mogli liczyć na dotację.

Sony przygotowuje na imprezę ogłoszenie – nie możemy pewnie liczyć na szczegóły PlayStation 5 lub PlayStation VR 2, ale może poznamy nowy zespół Japończyków, który będzie pracował nad bijatykami? Może najwyższy czas na PlayStation All-Stars 2?

EVO 2019 odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia.

Warto sprawdzić:

Źródło: Twitter

Tagi: evo EVO Championship Series playstation playstation 4 sony