Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2019 18:01
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Punisher
598V

Ghost Recon Breakpoint z pełną optymalizacją na PC. Zwiastun pokazuje udogodnienia

Ubisoft opublikował materiał wideo prezentujący pełne wsparcie Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint na komputerach osobistych. Twórcy zajęli się przygotowaniem wielu udogodnień, które sprawią, że rozgrywka na PC będzie niezwykle przyjemna.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint to kolejna produkcja Ubisoftu, która otrzyma pełną optymalizacje na komputerach osobistych. Posiadacze mocniejszych maszyn poznają tytuł z dopracowaną oprawą oraz nielimitowaną liczbą klatek w rozdzielczości 4K. Twórcy udostępnią obsługę wielu monitorów i monitorów ultraszerokich oraz pełną personalizację sterowania.

Ubisoft podczas przygotowania gry współpracował z AMD, by zapewnić jak najlepsze wrażenia, ale także zaimplementował wsparcie Discorda oraz dzięki technologii tobii pozwoli śledzić oczy zawodnika podczas rozgrywki i w menu. Gra otrzyma osobny benchmark na PC.

Bardzo podobną sytuację widzieliśmy w przypadku Tom Clancy's The Divisions 2 – jak widać Ubisoft nie zamierza zapominać o klientach na PC, którzy mogą liczyć na odpowiednie wsparcie w najważniejszych tytułach francuskiej korporacji.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint zadebiutuje 4 października i produkcja od premiery będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Więcej o grach Ubisoftu przeczytacie na naszej stronie:

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft