Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2019 17:01
For Honor
1407V

For Honor i Alan Wake za darmo! GNOG czeka w kolejce

Nie macie większych planów na weekend? Epic Games ma dla Was kapitalną propozycję. Firma rozdaje For Honor oraz Alan Wake – obie produkcje powinny umilić wolne. Poznajcie szczegóły promocji.

Epic Games w ostatnich dniach rozpieszcza swoich klientów. Do wczoraj mogliśmy za darmo pobrać Moonlighter oraz This War of Mine, czyli dwie naprawdę interesujące gry. Jednocześnie firma zapowiedziała, że to nie koniec atrakcji.

Już dzisiaj możecie pobrać For Honor oraz Alan Wake! Gra Ubisoftu w dniu premiery nie oferowała wielkiej zawartości i zgarnęła oceny na poziomie 76-79%, ale Francuzi od tego czasu systematycznie rozwijają tytuł wrzucając nowych wojowników, kolejne mapy oraz świeże tryby. Z drugiej strony pobierzecie historię cenionego pisarza – Alan trafił na Xboksa 360 w 2010 roku, a po dwóch latach odbyła się premiera na PC... I w zasadzie od tego czasu czekamy na pełnoprawną kontynuację.

Trudno nie docenić tej wrzuty, ponieważ oba tytuły prezentują naprawdę wysoki poziom i bez wątpienia można spędzić przy tych pozycjach kilka miłych wieczorów. Gry wrzucicie na swoje konta klikając w poniższe odnośniki:

Wymienione tytuły możemy pobierać do 9 sierpnia, a kolejną darmową grą będzie GNOG – jest to produkcja logiczna umiejscowiona w dotykowym świecie zabawek i tajemnic. Szczegółowe informacje dotyczące tytułu znajdziecie na stronie Epic Games.

Warto spojrzeć:

Źródło: Epic Games

Tagi: alan wake epic games epic games store For Honor promocja