Iza Łęcka Iza Łęcka 02.08.2019 09:06
nowa konsola neogeo
1854V

Next-genowe NeoGeo. SNK potwierdza nową konsolę

SNK nie chce pozostać w tyle. Po zapowiedziach produkcji dużych tytułów, kolejna konsola NeoGeo właśnie została zapowiedziana.

Retro konsola NeoGeo Mini okazała się wielkim sukcesem. Po planach tworzenia przynajmniej dwóch gier rocznie z początkiem 2020 roku, przyszedł również czas na kolejną konsolę- SNK już wcześniej wspominało o przygotowaniu dwóch nowych sprzętów.

Następna generacja sprzętu NeoGeo, który ma pojawić się po NeoGeo Mini, została potwierdzona przez japońską firmę. Twórcy nie tylko celują w retro sprzęt – nowa konsola ma posiadać „nowoczesny design” oraz oferować wspaniałe uczucia płynące z rozgrywki. Co ciekawe kolejny produkt SNK będzie można połączyć z NeoGeo Mini, zapewniając dzięki temu doświadczenie, które jeszcze nigdy nie zostało osiągnięte. Twórcy gwarantują wspaniałą zabawę.

Mówiąc o „nowej generacji” najprawdopodobniej nie możemy mieć na myśli konsoli, która stanie do rywalizacji z najnowszymi konsolami Sony oraz Microsoftu, a o kolejnym produkcie SNK, który powstaje po wersji mini ich sprzętu. Druga konsola, o której już wcześniej była mowa, może okazać się półotwartą platformą.

Jak na razie nie mamy więcej szczegółów, pozostaje nam więc czekać do kolejnych zapowiedzi japońskiej firmy.

Sprawdźcie również na naszym portalu:

Źródło: Twitter.com

Tagi: NeoGeo neogeo 2 neogeo mini SNK