Iza Łęcka Iza Łęcka 01.08.2019 09:25
pillars of eternity switch
836V

Pillars of Eternity: Complete Edition. Sprawdźcie gameplay z wersji na Nintendo Switch

Właściciele japońskiej konsoli obecnie nie mogą się nudzić. Pillars of Eternity już niedługo zawita na kolejnym sprzęcie. Jak prezentuje się ten klasyczny RPG w akcji? Udostępniono 10 minut z rozgrywki.

Pillars of Eternity to klasyczny RPG przygotowany przez studio Obsidian Entertainment, a w pełni sfinansowany przez fanów dzięki akcji crowdfundingowej na Kicstarterze. Tytuł powstał jako pierwsza całkowicie niezależna produkcja, w oparciu jednak o doświadczenie z tworzenia chociażby Baldur's Gate, Fallout czy Icewind Dale. Swoją premierę miał w 2015 roku na komputerach osobistych, by już dwa lata później wylądować na PlayStation 4 i Xboxie One, z zapowiedzią przeniesienia pozycji na Nintendo Switch.

Produkcja osadzona jest w wielkim świecie fantasy zamieszkałym przez wiele ras. Do naszej dyspozycji po kilku godzinach gry oddana zostaje enigmatyczna twierdza. Wykorzystując aktywną pauzę, gracz może dokładnie rozplanować wszelkie działania członków drużyny. Świat przepełniony jest wieloma rodzajami broni (również palnej), zbrojami oraz wszelkimi dodatkami, nie brakuje również wielu niezależnych postaci.

Obecnie przedstawiono 10 minutowy gameplay z wersji zmierzającej na Nintendo Switcha. Oprócz procesu tworzenia własnej postaci, możemy przyjrzeć się przemierzaniu kolejnych lokacji, walce z napotkanymi wrogami oraz poznać część przedstawionego świata.

Premiera Pillars of Eternity: Complete Edition na Nintendo Switch będzie mieć miejsce już 8 sierpnia. Obsidian Entertainment specjalnie dopracowało kilka elementów produkcji, które mają poprawić rozgrywkę na konsoli Big N – mówimy tutaj chociażby o ulepszeniach w interfejsie użytkownika oraz optymalizacji sterowania w każdym trybie konsoli.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Obsidian Entertainment Paradox Interactive Pillars of Eternity