Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2019 22:00
James Wan Aquaman
1120V

Aquaman 2 musi zaczekać. James Wan na początku bierze się za horror

James Wan ma pracować na drugą częścią „Aquaman”, ale reżyser nie zamierza od razu zagłębiać się w podwodny świat i rozwijać uniwersum DC. Twórca oderwie się od tego świata i przedstawi widzom nowy horror.

„Aquaman” okazał się ogromnym sukcesem. Film wygenerował 1,148 mld dolarów i został doceniony przez widzów oraz krytyków. Opowieść rozwija DC Extended Universe i jest uważany za początek rewolucji w uniwersum Warner Bros.

Niestety, James Wan nie zamierza skupić się wyłącznie na DC. Dziennikarze Deadline otrzymali wiadomość o nowym projekcie utalentowanego reżysera – twórca zajmie się teraz horrorem dla New Line.

Aktualnie przedstawiono wstępne informacje dotyczące projektu – Wan nie tylko usiądzie na stołku reżysera, ale zajmie się także stworzeniem scenariusza. W tym drugim zadaniu skorzysta z pomocy Ingrid Bisu – aktorka znana z między innymi „Zakonnicy” jest zaręczona od czerwca z Wanem.

Sytuacja jest kłopotliwa dla fanów DC, ponieważ widzowie muszą zaczekać. James Wan dopiero po zakończeniu prac nad horrorem, zajmie się rozwijaniem nowego „Aquamana”. Zdjęcia do niezatytułowanej produkcji ruszą jesienią w Los Angeles.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://deadline.com/2019/07/james-wan-directing-untitled-horror-project-for-new-line-before-aquaman-2-1202657839/

Tagi: aquaman aquaman 2 horror james wan