Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2019 22:00
Przybysze HBO
919V

Przybysze na zwiastunie. HBO promuje norweską produkcję

HBO postanowiło zaprezentować serial, który może trafić w gust fanów skandynawskich produkcji. „Przybysze” to miniserial science fiction i dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą zapowiedź.

HBO chętnie tworzy seriale w różnych zakątkach Europy. „Przybysze” to pierwsza opowieść stworzona w Norwegii – jest to dość istotny szczegół, ponieważ skandynawskie produkcje charakteryzują się dość specyficznym klimatem.

Stacja postanowiła zaprosić do współpracy Norwegów, więc Anna Bjørnstad oraz Eilif Skodvin odpowiadają za nową opowieść – twórcy wspólnie opracowywali historię do kilku regionalnych seriali. Teraz z ich historią zapoznają się widzowie z całego świata i dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun.

Przybysze” to sześcioodcinkowa historia, w której z powodu tajemniczego rozbłysku światła na świecie pojawią się ludzie z przeszłości. Tak serial zapowiada HBO:

Pewnego dnia na cały świecie dochodzi do serii niewytłumaczalnych zdarzeń. Po rozbłysku światła nad oceanem zaczynają wyłaniać się z niego ludzie z przeszłości, przeniesieni z różnych epok. Nikt nie potrafi wyjaśnić tego zjawiska oraz tego, w jaki sposób do niego doszło. Po kilku latach w ramach pewnego policyjnego programu do zmęczonego pracą detektywa Larsema Haalandema dołącza pochodząca z epoki wikingów Alfhildr. Wspólnie natrafiają na trop spisku, który być może wyjaśni, w jaki sposób do naszych czasów trafiły osób z przeróżnych epok.

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/przybysze-zwiastun-pierwszego-norweskiego-serialu-od-hbo

Tagi: hbo przybysze serial trailer zwiastun