Tytus Stobiński Tytus Stobiński 30.07.2019 14:36
Fortnite 10 Sezon
757V

Fortnite i 10 sezon rozgrywek. Co wiemy na jego temat?

Najprawdopodobniej 1 sierpnia wystartuje oczekiwany, dziesiąty sezon rozgrywek w Fortnite. Co do tej pory zdradzili twórcy?

Już w ten czwartek będziemy mogli pobrać aktualizację o numerze 10.0, która jest oczywiście wymagana, by uczestniczyć w nowej rundzie rozgrywek. Wraz z nią, dostaniemy także kolejny Karnet Bojowy, który zakupimy za standardową cenę 950 V-dolarów, a ten pozwoli nam zgarnąć ponad 100 nagród. Mówi się również, że do gry ponownie zawita lokacja Dusty Depot, która zniknęła z Fortnite kilka sezonów temu, za sprawą uderzenia meteorytu. 

Blisko 2 miliony funtów za zajęcie drugiego miejsca w finałach Fortnite. Mama gracza była przeciwna jego pasji

Nie znamy także oficjalnego motywu 10 sezonu, a Epic Games wciąż niewiele chce nam zdradzać na ten temat. W oparciu o informacje jakie pojawiają się na oficjalnym koncie Fortnite na platformie Twitter, możemy przypuszczać, że w grze pojawią się mechy. Miejmy tylko nadzieję, że wielkie machiny nie zaburzą balansu w grze. Pamiętajmy, że 9 sezon zakończył się walką wielkiego, jednookiego monstra z jeszcze większym robotem. 

Na grafice przedstawiającej wspomnianego mecha, po lewej stronie możemy też dostrzec symbol, jakiego używała podróżująca w czasie postać, która pojawiła się w 4 sezonie gry. Według plotek, to właśnie tego rodzaju wycieczki będą motywem przewodnim nowego sezonu. 

 

Inne teorie mówią, że z racji tematyki, dostaniemy do dyspozycji 2 rodzaje mapy - "nową", a także "starą". Wtedy także, część wyzwań będzie ograniczona czasowo. Wszystko jednak okaże się już niebawem.

Więcej na temat Fortnite na naszym portalu:

 

Źródło: https://www.gamesradar.com/fortnite-season-10/

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software