Iza Łęcka Iza Łęcka 30.07.2019 07:34
bohaterowie mindhunter sezon 2
975V

Mindhunter 2 na zwiastunie. Charles Manson przeciwko agentom FBI

„Mindhunter” już w połowie sierpnia ponownie zawita na platformę streamingową, tymczasem w Sieci pojawił się zwiastun wyczekiwanego sezonu. Agenci FBI po raz kolejny zasiadają do stołu z mordercami.

Trzeba przyznać, że „Mindhunter” jest jedną z produkcji dostępną na Netflixie, która potrafi zaskoczyć. Serial traktujący o agentach FBI, którzy na podstawie zebranych wywiadów od najgroźniejszych złapanych zabójców, tworzą podstawy metod użytecznych przy złapaniu seryjnych morderców i psychopatów, został niezwykle pozytywnie odebrany przez widzów. Już w listopadzie 2017 roku Netflix więc potwierdził zamówienie drugiego sezonu.

2 sezon „Mindhunter” startuje na platformie streamingowej 16 sierpnia. Ponownie zobaczymy dwóch agentów, którzy rozpoczynają śledztwo o coraz większej skali. Na oficjalnym trailerze zaprezentowane zostały zajawki z nowego sezonu – tak jak było ogłaszane, tym razem „do gry wejdzie” Charles Manson, a agenci swoją uwagę poświęcą śledztwu w sprawie zabójstw czarnoskórych nastolatków.

W głównych rolach ponownie zobaczymy Jonathana Groffa oraz Holta McCallany'ego, a w rolę charyzmatycznego zabójcy, twórcy sekty „Rodzina”, wcieli się Damon Herriman, który tę samą postać grać będzie filmie Quentina Tarantino „Once Upon a Time in Hollywood”. Zwiastun zapowiada sezon pełen emocji.

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mindhunter Netflix Sezon 2 trailer