Iza Łęcka Iza Łęcka 29.07.2019 07:30
The Expanse 4
531V

The Expanse 4 na zwiastunie. Amazon zamawia kolejny sezon

Amazon ma wielkie plany dotyczące serialu „The Expanse”. Jeszcze przed premierą czwartego sezonu, firma zapowiedziała przygotowanie kontynuacji. Fani serii mogą szykować się na wyjątkowe przygody.

Stacja SyFy zrezygnowała z produkcji „The Expanse”, co sprawnie wykorzystał Amazon. Firma przejęła prawa do serialu, zajęła się produkcją czwartego sezonu, właśnie przygotowuje się do premiery i już zapowiada piątą historię.

13 grudnia zadebiutuje „The Expanse 4”, tymczasem fani serii nie muszą się obawiać o przyszłe wydarzenia. Amazon nie zamierza czekać do emisji i już teraz potwierdził prace nad kontynuacją – nie otrzymaliśmy jeszcze szczegółów daty premiery, chociaż piąty sezon może zostać wyemitowany pod koniec 2020 roku.

Zanim rozpoczniemy marzyć o przyszłorocznej premierze, zobaczcie nowy zwiastun zbliżającej się historii. „The Expanse 4” rozpocznie zupełnie nowy rozdział dla tej serii –zgodnie z doniesieniami, Amazon chce w kolejnych latach znacząco rozbudować serial opowiadając wiele nowych przygód.

Warto spojrzeć:

Źródło: Amazon

Tagi: serial The Expanse The Expanse 4