Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.06.2019 12:23
Fallout 76
1112V

Todd Howard żałuje, że Fallout 76 nie miało otwartej bety

Mądry Howard po szkodzie? Sądząc po ostatnich wypowiedziach na temat Fallout 76, właśnie tak jest. Tym razem Todd przyznał, że błędem był brak otwartej bety.

Darujmy sobie wstęp o jakości Fallout 76. Wszyscy wiedzą, jak jest. Bethesda na swojej konferencji ujawniła kolejne detale z rozszerzeń, które trafią wkrótce do gry. Jedną z nich będzie, chociażby Battle Royale debiutujące wraz z Wastelanders.

Fallout 76 Wastelanders zapowiedziane. Nadciąga tryb Battle Royale

O samym Fallout 76 mówi też Todd Howard, który zdaje się, wyjął głowę, z sami wiecie skąd i przyznał się do błędu. Na razie jedynie w kwestii braku otwartej bety przed premierą Fallout 76.

Mam żal o to, że nie zorganizowaliśmy otwartej bety. Gdybyśmy każdemu graczowi Fallout 4 pozwolili zagrać w nasz nowy tytuł bez ograniczeń i dłużej niż trwała zamknięta beta, moglibyśmy zobaczyć, w czym leży problem.

Powiedział Howard w rozmowie z Gamespotem, której fragment zobaczycie poniżej.

Zamknięta beta została zorganizowana, by kontrolować maksymalną liczbę graczy i przygotować się pod tym względem na premierę. Chcieliśmy sprawdzić skalowanie serwerów. I to nam się udało. Jednak nie sprawdziliśmy, jak gra zachowuje się przy normalnej grze. Cóż, to była bolesna nauczka.

Czy Fallout 76 się podniesie? Będzie ciężko. Bethesda zdaje sobie sprawę i chociażby dlatego trwa aktualnie darmowy tydzień z grą, w którym możemy sprawdzić bez ograniczeń zawartość.

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76