Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 21:30
NHL 20 okładka
695V

NHL 20 na rozgrywce. Gameplay pokazuje tryb 1v1v1

EA Canada już wkrótce zaproponuje graczom NHL 20. Najnowsza odsłona zapewni kilka ulepszeń i dzisiaj mamy szansę spojrzeć na czysty gameplay. Twórcy pokazują standardowy mecz oraz rywalizację trzech zawodników.

Na premierę NHL 20 przyjdzie nam zaczekać do 13 września. Gra pewnie nie będzie największym hitem Electronic Arts w Polsce, ale doskonale zdaję sobie sprawę, że mamy wielu fanów hokeja na stronie, którzy pewnie chętnie spojrzą na czysty gameplay z „Dwudziestki”.

Na zaprezentowanych materiałach zobaczycie dwa mecze – warto zwrócić uwagę na ten standardowy, ponieważ on najlepiej prezentuje nowe animacje, odświeżony system strzelania, czy też kilka nowinek przygotowanych przez deweloperów. Nie możemy tutaj mówić o wielkiej rewolucji w oprawie, jednak na większy progres musimy zaczekać przynajmniej do przyszłego roku.

Ciekawie na pewno zapowiadają się starcia, w których trzech zawodników zmierzy się w pojedynku na jedną bramkę – musimy tutaj wykorzystać zwody i dobrze zaplanować ataki zwracając uwagę na dwóch obrońców oraz oczywiście bramkarza.

Warto oczywiście pamiętać, że w NHL 20 pojawi się tryb nazwany Eliminator, który w swoich założeniach zapewni rozgrywkę podobną do Battle Royale – w Ones 81 hokeistów weźmie udział w „turnieju przetrwania”.

Więcej o grach EA:

 

Tagi: EA Vancouver Electronic Arts NHL 20