Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2019 16:10
FIFA 20 logo
3678V

FIFA 20 – znamy gwiazdy okładki. EA Sports przedstawiło piłkarzy

EA Sports właśnie ujawniło dwie okładki z FIFA 20. Twórcy zdecydowali się tym razem na dwie gwiazdy, które jednak nie trafią na jedną grafikę. Gwiazda Realu Madryt wyląduje na standardowym wydaniu, a obrońca Liverpoolu będzie dostępny na specjalnym wydaniu.

EA Sports małymi krokami przedstawia graczom kolejne elementy z FIFA 20, ale aktualnie wciąż brakowało nam jednego: okładki. Nie jest to podobno przypadek, bo zdaniem plotek, to Neymar miał zostać gwiazdą produkcji, jednak ze względu na oskarżenia dotyczące gwałtu, Elektronicy zdecydowali się na szybką zmianę.

Wiele na to wskazuje, że twórcy poradzili sobie z problemem. Dzisiaj poznaliśmy dwóch z trzech gwiazdorów, którzy wylądują na okładkach z FIFA 20:

  • Standard Edition: Eden Hazard
  • Champions Edition: Virgil van Dijk

Pytanie pozostaje jedno – kto wyląduje na Ultimate Edition? Firma zdradzi szczegóły w przeciągu najbliższych kilku dni. Warto jednak zwrócić uwagę, że aktualnie zaprezentowani piłkarze to bardzo ciekawe typy.

Hazard to nowa gwiazda Królewskich, która ma za zadanie przywrócić blask Realowi – fani chcą jak najszybciej zapomnieć poprzedni sezon i to właśnie utalentowany Belg podobno w tym pomoże. Z drugiej strony firma stawia na pewniaka – Virgil van Dijk to zdecydowanie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, który w poprzednim sezonie błyszczał formą.

FIFA 20 okładki

Więcej o serii FIFA:

Źródło: Twitter

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20