Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2019 08:50
robert pattinson batman
6013V

Matt Reeves pokazał swojego Batmana. Robert Pattinson w The Batman

Reżyser „The Batman” zaprezentował swojego Batmana. Wiadomość może jednocześnie potwierdzić plany przygotowania aż trzech filmów z Robertem Pattinsonem w roli głównej.

Matt Reeves staje przed niezwykle trudnym zadaniem. To właśnie reżyser „Pozwól mi wejść”, „Ewolucja planety małp”, „Wojna o planetę małp”, czy też „Projekt: Monster” zajmie się przygotowaniem nowego rozdziału w uniwersum Batmana.

 Warner Bros. wybrało Batmana

Reżyser właśnie opublikował poniższą wiadomość, która rozgrzała fanów Gacka. Reeves pokazał swojego Batmana, czyli Roberta Pattinsona – już w ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy wiadomość, że to właśnie ten aktor wygrał casting. Nadal brakowało ostatecznego potwierdzenia, ale krótki materiał Reevesa odpowiada na wszystkie pytania.

Warto jednocześnie zwrócić uwagę na samą „treść” wiadomości – widzimy tutaj trzy nietoperze, a według jednej z plotek „The Batman” jest pierwszą częścią trylogii, w której oczywiście zobaczymy jednego Bruce'a Wayne'a.

Nie mogę tego oczywiście potwierdzić, ale poniższy materiał może pochodzić z ostatniego castingu – choć Matt Reeves był pewny, że chce pracować z Pattinsonem, to jednak Warner Bros. chciało zobaczyć, jak aktor będzie wyglądał w nowej roli i nagrano kilka ujęć.

Warto zaznaczyć, że według dziennikarzy Deadline, „The Batman” to zupełnie nowy początek, który nie będzie powiązany z pozostałymi projektami DC Extended Universe. W filmie ma pojawić się między innymi Pingwin, Człowiek- Zagadka, Catwoman, komisarz Gordon, Alfred oraz Robin.

Polecamy:

Źródło: Twitter

Tagi: batman Matt Reeves Robert Pattinson the batman

Nie przegap