Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2019 18:43
For Honor Hulda broń
1110V

For Honor z nową bohaterką. Hulda na efektownym zwiastunie

Ubisoft zapowiada Ragnarok! Firma opublikowała pierwszy zwiastun ukazujący atrakcje zmierzające do For Honor. Gracze mogą oczekiwać między innymi nowej bohaterki. Szykuje się kawał ciekawej postaci.

For Honor nie powiedziało ostatniego słowa. Krwawa produkcja Ubisoftu otrzyma kolejną postać – Hulda zaprezentuje swoje umiejętności podczas 3 Roku Wsparcia. Francuzi sięgają po naprawdę interesującą wojowniczkę.

Ubisoft sięga po Huldę, która nawołuje do powstania Jormungandra – jest to gigantyczny wąż z mitologii nordyckiej. Sympatycy ostatniego God of War na pewno dobrze kojarzą bestię – to właśnie ona swoim cielskiem opasa cały Midgard.

Pełną prezentację Huldy otrzymamy już 25 lipca – w tym dniu odbędzie się transmisja Warrior's Den, która powinna szczególnie zainteresować wiernych fanów For Honor. Ubisoft jak zawsze pokaże nową zawartość, która w kolejnych tygodniach wyląduje na serwerach.

Deweloperzy wciąż nie wspominają o przygotowaniu kontynuacji For Honor, a jak widać znajdują czas i chęci na rozwój pierwszej odsłony. Gra zadebiutowała w lutym 2017 roku.

Polecamy:

Tagi: For Honor Ubisoft Ubisoft Montreal