Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2019 14:37
Bionik Switch
773V

Nintendo Switch zostanie naładowany przez torbę. Power Commuter oferuje ciekawe opcje

Bionik przygotował kolejny gadżet, który może trafić w gust wielu graczy. Firma postanowiła przygotować Power Commuter, czyli torbę ładującą urządzenie. Poznajcie szczegóły ciekawie wykonanego urządzenia.

Bionik to znany producent zajmujący się przygotowaniem sprzętu między innymi dla Nintendo Switcha. Firma w swoim czasie promowała specjalne ładowarki do Joy-Conów, a teraz nadszedł czas na dużą torbę.

Power Commuter to walizka, która pozwala zmieścić Nintendo Switcha, Joy-Cony, zestaw gier oraz Firma zadbała o porządny i twardy futerał, od wewnątrz zamontowano miękką wyściółkę, dorzucono wodoodporne zamki błyskawiczne, a w środku znalazło się także miejsce na między innymi kable. Niektórzy gracze mogą także skorzystać z odpinanego paska.  

Premiera Power Commuter odbędzie się 29 lipca – zestaw został wyceniony na 69,99 dolarów. Co sądzicie o takim pomyśle? Skontaktowałem się z firmą, która zajmuje się dystrybucją sprzętu Bionika w Polsce i czekam na informację, czy Power Commuter trafi do naszego kraju.

Nintendo Switch Bionik Power Commuter

Polecamy także:

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2019/07/this_switch_carry_case_includes_a_portable_battery_for_storing_and_charging_on_the_go

Tagi: bionik Nintendo nintendo Switch switch