Iza Łęcka Iza Łęcka 23.07.2019 12:55
marvel ultimate alliance 3 herosi
467V

Marvel Ultimate Alliance 3 sprzedaje się lepiej niż przypuszczano. Dobry start superbohaterów

Trzecia odsłona Marvel Ultimate Alliance zawitała w zeszłym tygodniu na Nintendo Switcha. Jak się okazuje, pozycja została całkiem nieźle odebrana przez graczy, osiągając średnią ocen na poziomie 74% (Metacritic). Sprzedaż pozycji również zaskakuje.

Pomimo że start tytułu nie obył się bez małego potknięcia – podczas rozgrywki pojawiają się problemy ze spadkiem płynności nawet poniżej 20 klatek na sekundę, najnowsze przygody herosów broniących ludzkości cieszą się zainteresowaniem ze strony graczy. Na naszym portalu możecie zapoznać się z opinią Wojtka o Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order.

Zgodnie z ustaleniami informatora Benjiego Salesa, Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order sprzedało się w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery znacznie lepiej niż prognozowano. Pomimo niezbyt wielkiego zainteresowania w zamówieniach przedpremierowych, start pozycji został określony jako „imponujący”.

W oparciu o dane liczbowe i prognozy, kolejna odsłona osadzona w świecie superbohaterów może być jak dotąd trzecim najlepiej sprzedającym się tytułem ekskluzywnym na Nintendo Switcha w 2019 roku.

Jak na razie brakuje oficjalnych danych liczbowych dotyczących zainteresowania tytułem. Jeżeli jednak doniesienia zostaną potwierdzone, można mówić o kolejnym sukcesie japońskiej korporacji, która w drugiej połowie tego roku w swojej ofercie prezentuje bogactwo gier. Jeszcze w tym roku na przełącznik zawitają:

  • 19.07 - Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
  • 26.07 - Fire Emblem Three Houses
  • 30.08 - Astral Chain
  • 13.09 - Daemon X Machina
  • 20.09 - The Legend of Zelda Link's Awakening
  • 24.09 – Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • 15.11 - Pokemon Sword/Shield
  • 2019 - Luigi's Mansion 3

Polecamy także:

Źródło: https://gamingbolt.com/marvel-ultimate-alliance-3-reportedly-selling-significantly-better-than-expected

Tagi: Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Nintendo Team Ninja