Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2019 14:01
Tom Clancy's The Division 2 bohaterowie
1036V

The Division 2 Edycja Gold w świetnej cenie. Promocja na konsolowe wydanie

Ubisoft już wkrótce zaproponuje graczom nową zawartość do Tom Clancy's The Division 2 i pewnie właśnie z tej okazji możemy zapoznać się z nową promocją. Zainteresowani kupią tytuł w Edycji Gold w naprawdę dobrej cenie.

Tom Clancy's The Division 2 wskoczyło na półki sklepowe 15 marca. Ubisoft jeszcze przed premierą zapowiedział wielkie wsparcie gry – Epizod 1 – Peryferia Dystryktu Kolumbia: Ekspedycje wyląduje na serwerach już 23 lipca.

To pewnie z tego powodu wystartowała nowa promocja. Tom Clancy's The Division 2 można nabyć już za 139 zł – jest to cena konsolowej Edycji Gold. Klienci w tym wypadku otrzymają:

  • Zawartość fizyczną - Gra Tom Clancy's The Division 2 z unikatową grafiką na okładce.
  • Zawartość cyfrową - Przepustka na Rok 1., zawierająca 7-dniowy wczesny dostęp do wszystkich epizodów 1. roku, unikatowe elementy personalizacji, dodatkowe aktywności i nie tylko.

W rezultacie jest to naprawdę dobra okazja do kupienia produkcji, która oczywiście będzie rozwijana przez kolejne miesiące. Francuzi już w przypadku pierwszego Tom Clancy's The Division udowodnili, że potrafią w świetny sposób dbać o swoje gry.

Wszystkie szczegóły nadciągającego dodatku znajdziecie na naszej stronie – Ubisoft zapewni między innymi dwie główne misje, tytułowe ekspedycje oraz kolejne giwery.

The Division 2 epizod 1

Więcej o Tom Clancy's The Division 2:

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive