Roger Żochowski Roger Żochowski 10.06.2019 23:17
The Division - Netflix zajmie się produkcją filmu. W obsadzie dwie gwiazdy!
1800V

The Division - Netflix zajmie się produkcją filmu. W obsadzie dwie gwiazdy!

Zapowiedziano kolejny film na podstawie gry. Tym razem padło na jedną z najlepiej sprzedających się produkcji sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy'ego - The Division. 

Filmowa adaptacja serii The Division od Ubisoftu została zapowiedziana oficjalnie na konferencji Francuzów. Film pod skrzydła zabrał nie byle kto, bo sam Netflix. Również obsada jest na ten moment bardzo ciekawa - w filmie zobaczymy między innymi takie gwiazdy jak Jessica Chastain i Jake Gyllenhaal, którego gracze mogą pamiętać choćby z adaptacji Prince of Persia.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

David Leitch wyreżyseruje produkcję, a Rafe Judkins adaptuje scenariusz oparty na grze. Projekt zrealizują 87 North Productions, Nine Stories i Freckle Films oraz Ubisoft Film and Television. Fabuła zapewne osadzona zostanie w niedalekiej przyszłości, gdy wirus pandemiczny rozprzestrzenia się za pośrednictwem papierowych pieniędzy w Czarny Piątek, zabijając miliony ludzi.

Jake'a Gyllenhaala mogliśmy niedawno oglądać w innej produkcji Netfliksa - Velvet Buzzsaw - ale zabrała ona mieszane recenzje. 

Tagi: