Iza Łęcka Iza Łęcka 19.07.2019 10:04
terminator bohaterki
1447V

Terminator: Dark Fate na nowym zwiastunie. Potwierdzono kolejny wielki powrót

Sarah Connor powraca do gry i to w wielkim stylu. Na trailerze „Terminator: Dark Fate” możemy zobaczyć urywki z wyczekiwanej przez fanów uniwersum najnowszej odsłony. Jak potwierdzono - szykuje się kolejny wielki powrót znanego bohatera.

Jak przekazywaliśmy Wam we wcześniejszych wiadomościach, zagrać Sarah Connor w najświeższym filmie w uniwersum Terminatora zdecydowała się Linda Hamilton, niemal 30 lat od debiutu filmu na wielkim ekranie. Aktorka niezwykle poważnie i dogłębnie przygotowywała się do roli, bowiem nowa historia niezwykle mocno ewoluuje odciskając piętno na głównej bohaterce.

W najnowszym materiale przedstawionym w ramach panelu na Comic-Con 2019 widzimy ogrom akcji. Jak wiemy, za sterami filmu ponownie zasiadł James Cameron, który odzyskał prawa do produkcji. Całkowity reboot serii zapoczątkuje nową trylogię filmową, będąc bezpośrednią kontynuacją odsłony z 1991 roku „Terminator 2: Dzień Sądu”. 

Można śmiało powiedzieć, że w najnowszym filmie "stare zmiesza się z nowym" - James Cameron potwierdził powrót Johna Connora, a w tę rolę ponownie wcieli się Edward Furlong. 

edward furlong

Na naszym portalu przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: comic-con edward furlong linda hamilton terminator Terminator: Dark Fate zwiastun