Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.07.2019 22:00
Agenci TARCZY
834V

Agenci T.A.R.C.Z.Y. mówią dość. 7. sezon zakończy historię

Zła wiadomość dla wiernych fanów serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”. Nadciąga wielkie zakończenie, które zapowiedział Jeph Loeb. Szef Marvel TV wyjaśnił, że nadszedł już odpowiedni moment, by zakończyć projekt.

Emisja „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” rozpoczęła się w 2013 roku. Od tego czasu zobaczyliśmy pięć sezonów – wszystkie posiadały po 22 odcinki. Aktualnie trwa szósta opowieść, a już teraz możemy mieć pewność, że w 2020 roku zerkniemy na siódmy i zarazem ostatni sezon.

Jeph Loeb wyjaśnił, że sympatycy serii będą świadkami długiego pożegnania. Wciąż trwająca historia zdaniem szefa Marvel TV „kończy się naprawdę wspaniale”, jednak została już podjęta decyzja o zakończeniu serialu. Loeb podkreślił, że teraz scenarzyści mają wolną rękę i jest to „najlepsza sytuacja”.

Według przedstawiciela Marvela, „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” otrzymają wyjątkowy koniec, który zostanie przygotowany na zasadach twórców. Zainteresowani mają mnóstwo czasu na odpowiednie dopieszczenie serialu, by zadowolić wszystkich fanów.

W Sieci pojawiają się rozważania dotyczące „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” - niektórzy sympatycy serii uważają, że Marvel podjął tę decyzję ze względu na premierę Disney+. W listopadzie wystartuje nowa usługa streamingowa i korporacja chce trzymać najważniejsze projekty z Marvel Cinematic Universe na swoich serwerach.

Polecamy:

Źródło: Marvel

Tagi: abc agenci t.a.r.c.z.y. agenci tarczy serial